Aloha Akademi AR-GE Bilişim, Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi, 2018 yılında Tübitak 1512 BIGG-desteği ile Trakya Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Trakya Teknoparkta kurulmuştur.

Firmamız 21. Yüzyılda kamu ve özel sektörün akademik yaşam ve eğitim alanındaki ihtiyaçlarına cevap verebilmek, eğitim süreçlerinin ve materyallerinin modernizasyonu ve kurumsal kalite yönetim süreçlerine eğitsel açıdan katkıda bulunmak amacıyla birçok alanda faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız yeni kurulmuş olmasına rağmen, genç ve dinamik bir takım olarak farklı düşüncelerin oluşturduğu sinerji ile ortaya çıkarttığı kurumsal eğitsel çözümlerle kısa sürede
alanında adını duyurmaya başlamıştır. Pedagojik ilkelere dayanan online eğitim tasarımı ve modellemeleri, e-öğrenme platformları ve ihtiyaca yönelik eğitsel çözümleri ile iş ortaklarımıza çok geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz ayrıca aşağıda belirtilen konularda uygulama geliştirme, danışmanlık ve AR-GE faaliyetlerini de kapsamaktadır.

Vizyonumuz,  sahip olduğumuz bir bilgi birikimi ve tecrübe ile, 21. Yüzyıl eğitim anlayışını benimsemiş, bu alanda öğrenci ihtiyaç ve beklentilerine hitap edebilen, yürüttüğü AR-GE faaliyetleri ve geliştirdiği eğitsel çözümler ile öğrenci merkezli modern eğitim anlayışının gereksinimlerini yerine getirebilen, genç ve dinamik takım ruhundan aldığı destekle faaliyet alanlarında hızlı ve yaratıcı çözümler üretebilen uluslararası düzeyde tanınırlığı olan bir şirket olmaktır.

WEB GELİŞTİRME AŞAMALARI

Proje Geliştirme Döngüsü

Ortak beklentilerimiz ve bizim için doğru olan iş hedefleri ile işiniz için mükemmel bir strateji oluşturduğumuz geliştirme ekibimizle birlikte sizinle eğlence dolu bir öneri, analiz ve beyin fırtınası oturumu gerçekleştiriyoruz.
Doğru stratejiyi belirlemek bir proje için en önemli noktalardan biridir. İzleyeceğimiz yol bizlere proje hakkındaki en belirgin ipuçlarını verir ve somuta ilerleyen yolda doğru adımlar atmamızı sağlar.
Bir projenin içeriği kadar kullanıcı tarafından görülen ve deneyimlenen kısmı da oldukça önemlidir. Projenin içeriği ne kadar gelişmiş olsa da kullanıcı tarafından anlaşılmayan her proje üzerinde ki ilgiyi kaybeder. Dizayn, stratejinin en önemli adımlarındandır.
Proje aslında hiçbir zaman son halinde olmaz. Yazılım sektöründe ki tüm işler her zaman bir gelişim ve dönüşüm içerisinde olmalıdır. Hatta Geliştirme, projenin oluşturulması aşaması kadar önemli bir dönemdir.
Projemiz bittiğinde elimizde olan ilk ürün zamanla ilerlemeye ve kendini geliştirmeye devam eder. Bu somut olarak çalışmalarımızı gördüğümüz ilk andır. Projenin tüm gelişim aşamalarını deneyimlediğimiz bu aşamada geliştirme aşamasının zeminini hazırlar ve projemizi kontrol etmemize olanak sağlar.
CEO & Founder
Erdem Demiröz, PhD.
CEO & Founder
Educational Coordinator
Emine Demiröz, PhD.
Educational Coordinator
Full Stack Developer
Oğuzhan Bahadır, MA
Full Stack Developer
Software Developer
Necip Karakaş
Software Developer
Management Assistant
Funda Çiçek
Management Assistant
Project Assistant
Sevgi Duymaz
Project Assistant
Software Developer
Gamze Zeren
Software Developer
Software Developer
Melike Şeyma Korak
Software Developer